Harmonogram spłat rat „APARTAMENTY GENERALSKIE” przy ul. G. Bema

I RATA

51,70%

Do 7 dni po podpisaniu umowy przedwstępnej 

II RATA 

11,87%

15.07.2022

III RATA 

11,91%

15.10.2022

IV RATA 

11,00%

15.02.2023

V RATA

13,52%

15.03.2023

Termin oddania do użytkowania do 30.06.2023r.

Termin odbioru mieszkań do 31.10.2023 r.

Termin podpisania aktu notarialnego do 31.12.2023r. 

Nasze zrealizowane inwestycje:
https://apartamentygeneralskie.pl/wp-content/uploads/2021/04/IMG_18a.jpg

Apartamenty Koncertowe w Białymstoku.

Cały projekt obejmuje jedynie 138 mieszkań ulokowanych w kompleksie 3 eleganckich czteropiętrowych budynków z garażem podziemnym, które zostały ogrodzone oraz wyposażone w system monitorowania. Największymi atutami inwestycji Apartamenty Koncertowe jest wysoki standard wykończenia elewacji oraz części wspólnych, wysokiej klasy nowoczesne windy oraz duże tarasy i balkony wykończone szklanymi balustradami. Zawsze stawiamy na jakość. To wyjątkowe miejsce otoczone zielenią, skrawek zurbanizowanej przestrzeni tuż przy Lesie Komunalnym. Miejsce, które łączy zaciszną przyrodę i przyjazne sąsiedztwo osiedla Nowe Miasto. Idea stworzenia niewielkiego osiedla o charakterze kameralnego i spokojnego zakątka położonego w niewielkiej odległości od śródmieścia towarzyszyła nam od początku. Budowa w systemie generalnego wykonawstwa zespołu budynków: dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych i jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem handlowym wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną: doziemną instalacją kanalizacji deszczowej. doziemną instalacją wodociągową, doziemną instalacją elektryczną oświetlenia terenu, przyłączanie energetycznymi przy ul. Wiosennej w Białymstoku.

https://apartamentygeneralskie.pl/wp-content/uploads/2021/04/Niewodnica_typ3_widok1-scaled.jpg

Domy Eko Sfera w Niewodnicy

ETAP I-budowa zespołu 8 budynków w zabudowie jednorodzinnej. Na osiedlu docelowo będzie znajdować 44 budynków wraz z zagospodarowaniem terenu. W miejscowości Niewodnica Korycka powstają wymarzone domy w pobliżu urokliwego lasu. Tutaj czas staje w miejscu a bliskość natury sprawia, że poczujecie się niemal, jak w zaczarowanym ogrodzie. Położenie w otulinie lasu czyni to miejscem idealnym do życia, gdzie oddać się można długi spacerom, korzystać z niezliczonej liczby ścieżek rowerowych oraz codziennie budzić się, mając za oknem malowniczy widok oraz cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem każdego dnia.

https://apartamentygeneralskie.pl/wp-content/uploads/2021/04/widok-3-scaled.jpg

Kamienica Piasta 17 w Białymstoku

To połączenie elegancji, nowoczesności oraz wygody. Wystarczy krótki spacer by dotrzeć stąd do centrum Białegostoku, gdzie można zapewnić sobie dostęp do całej gamy rozrywek: restauracji, pubów, teatrów, muzeów i najważniejszych zabytków, które uatrakcyjnią wolne chwile. inwestycja przy ul. Piasta 17 w której już na etapie projektu postawiliśmy na jakość, o czym opowiemy za chwilę. Ta nowoczesna kamienica to tylko 38 mieszkań, co nada jej mieszkańcom poczucie kameralnego klimatu i domowego spokoju. Z pewnością odnajdą się tu osoby lubiące miejski ale wygodny styl życia. Wspomniana jakość to przede wszystkim materiały wykończeniowe elewacji, części wspólnych, stolarek okiennej i drzwiowej. Duże przeszklenia, zapewnią idealny dostęp światła w pomieszczeniach, a przestronne balkony spełnią rolę letniego tarasu. Budynek usytuowany jest w pobliży ścisłego centrum miasta. Piesze wycieczki, wystarczą aby załatwić większość codziennych spraw, dla osób posiadających samochód proponujemy również miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

https://apartamentygeneralskie.pl/wp-content/uploads/2021/04/BEMA-LOGO3G-320x339.png
Adres
Biuro sprzedaży

Białystok
Drewniana 11 lok. 2

kontakt@rdminwestycje.pl

Social media:

Zadzwoń do nas

© ApartamentyGeneralskie.pl